CFO-LCLC-OM2-1M

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter

OP = OP

Advies verkoopprijs - € 12.99

  • Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)
  • Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.
  • Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding

Type: Duplex Multimode
Fibre: 50/125 ?m (OM2)
Connectors: LC to LC
Cable length: 1 m
Net weight: 20 g
Insertion loss: <0.3 dB
Return loss: >30 dB
Insert–pull test (1000 times) <0.3 dB
Interchange <0.2 dB
Operation temperature -40? ~ +80?
Inserted core cover: UPC



Packing details
Verpakkingshoeveelheid/stuks200
Volume doos/CUM0.05238
Gewicht doos/kg6.2
Afmetingen productverpakking LxBxH:115x100x14 mm
Afmetingen transportverpakking LxBxH:485x400x270 mm
Land van herkomstCN
Streepjescode8716309073226
Douanecode8544700090
Verpakkingpolybag

Trademark

Product information sheet