CFO-LCST-OM2-10M

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter

Advies verkoopprijs - € 19.99

  • Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)
  • Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.
  • Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding

Type: Duplex Multimode
Fibre: 50/125 ?m (OM2)
Connectors: LC to ST
Cable length: 10 m
Net weight: 150 g
Insertion loss: <0.3 dB
Return loss: >30 dB
Insert–pull test (1000 times) <0.3 dB
Interchange <0.2 dB
Operation temperature -40? ~ +80?
Inserted core cover: UPC



Packing details
Verpakkingshoeveelheid/stuks50
Volume doos/CUM0.051168
Gewicht doos/kg8.8
Afmetingen productverpakking LxBxH:115x100x14 mm
Afmetingen transportverpakking LxBxH:480x410x260 mm
Land van herkomstCN
Streepjescode8716309073219
Douanecode8544700090
Verpakkingpolybag

Trademark

Product information sheet