CFO-LCST-OM2-1M

Двонаправлений мультимодовий оптоволоконний кабель, 1 м

Попередній перегляд пакування
artwork preview (220 kb)

Фотографії високої якості
hi-res photo (2220 kb)
hi-res photo (3358 kb)
hi-res photo (1647 kb)

Web Site images
website image (43 kb)
website image (71 kb)
website image (22 kb)

  • Двонаправлений мультимодовий оптоволоконний кабель (50/125 OM2)
  • Найкраще рішення для високошвидкісної передачі даних з мінімальним згасанням сигналу
  • З роз'ємами типу LC/ST для швидкого і якісного підключення

Type: Duplex Multimode
Fibre: 50/125 ?m (OM2)
Connectors: LC to ST
Cable length: 1 m
Net weight: 28 g
Insertion loss: <0.3 dB
Return loss: >30 dB
Insert–pull test (1000 times) <0.3 dB
Interchange <0.2 dB
Operation temperature -40? ~ +80?
Inserted core cover: UPC



Packing details
Кількість в коробці, шт. 200
Об’єм коробки, куб. м0.0536895
Вага коробки, кг7.4
Розмір індивідуальної упаковки ДхШхВ:115x100x14 mm
Розмір коробки ДхШхВ:485x410x270 mm
Країна виробникCN
Штрих-код8716309073189
Митний-код8544700090
Пакуванняpolybag

Торгова марка

Product information sheet